14 listopada 2015

Tusz do rzęs Big & Beautiful Style Muse Lash Sculpting Mascara, Astor

Tusz do rzęs Big & Beautiful Style Muse Lash Sculpting Mascara, Astor
Tusz Big & Beautifil Stle Muse Lash Scylpting reklamuje się jako jedyny tusz stworzony do modelowania rzęs. Jego struktura pozwala na aplikowanie tuszu wielokrotnie raz po razie bądź wielokrotnie w ciągu dnia.
Czy faktycznie tak jest?
Niezupełnie, ponieważ tusz po kilku minutach utwardza się na rzęsach, tak jak inne tusze i modelowanie rzęs już nie jest wcale aż tak proste jak zapewnia producent. Owszem, można jeszcze delikatnie nanieśc poprawki, lub je nieco pogrubić, ale o plastycznym modelowaniu, zapomnij...Tusz ma kremową formułę, ładny czarny kolor, który zdecydowanie przyciemnia rzęsy. Jego konsystencja jest odpowiednia, nie jest ani zbyt lejący się, ani przesuszony.Wzbogacony został keratyną oraz kolagenem.Szczoteczka posiada spiralną formułę. Włoski choć niezbyt długie fajnie wydłużają rzęsy a ich gęstość sprawia, że szczoteczka świetnie radzi sobie z ich rozdzieleniem i rozczesaniem. Tusz troszkę wolniej niż inne zasycha i trzeba uważa, bo można się rozmazać.
Później natomiast nie rozmazuje się, nie rozkrusza. 

Uchwyt szczoteczki stabilny, odpowiadnio gruby więc stabilnie się go trzyma.Tusz dobrze wydłuża rzęsy oraz zdecydowanie wpływa na ich grubość. Rewelacyjnie radzi sobie z podkręcaniem, więc ma tutaj duży plus za jakość.
Jego zaletą jest także fakt, że szczoteczka dopasowuje się do rzęs, zwężona końcówka sprawia, że w prosty sposób umalujemy nawet malutkie rzęsy w kąciku oka 
Kolor jaki ja posiadam (a włąściwie to już nie posiadam, bo go skończyłam) to czarny, natomiast istnieje na rynku jeszcze druga wersja w kolorze ultra czarnym, co może być świetną sprawą i chętnie ją wypróbuję. Ciekawa jestem jak mocno intensywny będzie kolor ultra, skoro ten jest już właściwie bardzo ciemny.
Tusz umieszczony jest w ładnym opakowaniu w kolorze złoto-brązowym. Spora pojemność 12 ml.Plusy:

- ładne opakowanie
- ma dobrą konsystencję
- wydłuże
- pogrubia
- podkręca


Minusy:

- trochę naciągnięta formuła ponownego kształtowania rzęsKupione w: Rossman
Cena: ok 30/35 zł
Czy kupię ten produkt ponownie:  Tak


6 komentarzy: